Засідання Вченої ради ІППО 20 грудня 2018 року

20 грудня 2018 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Про проміжні результати науково-дослідної діяльності підрозділів у межах реалізації наукової теми Інституту доповіли заступник директора ІППО з наукової роботи С.В.Івашньова; завідувач НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій К.О.Линьов; завідувач кафедри методики мов та літератури Н.М.Дика; завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Ф.Л.Левітас; завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Г.Д.Щекатунова; завідувач кафедри природничо-математичної освіти і технологій Я.Ю.Якунін.
Було обговорено та схвалено навчально-методичні матеріали 52-х педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Голосіївського, Дарницького, Деснянського, Солом’янського та Шевченківського районів м.Києва. Матеріали, що пройшли апробацію в навчально-виховному процесі, представили Л.В.Кравчук, завідувач НМЦ дошкільної і початкової освіти, та І.О.Філоненко, завідувач НМЦ природничо-математичної освіти і технологій.
С.В.Івашньова. Звіт про виконання дослідження «Проектування програми розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу закладу освіти»: презентація
К.О.Линьов. Технології впровадження освітніх інновацій в умовах трансформації середньої освіти: презентація
Н.М.Дика. Теоретико-методичні засади формування мовної особистості інформаційної доби в умовах підвищення якості післядипломної освіти: презентація
Ф.Л.Левітас. Формування соціально-громадянської та загальнокультурної компетентності педагога засобами суспільно-гуманітарної освіти: презентація