Заняття Університету науково-педагогічних знань з проблеми педагогічних практик адаптивної дошкільної освіти

3 листопада 2017 року в Міському будинку вчителя відбулося чергове заняття Університету науково-педагогічних знань «Педагогічні практики адаптивної освіти». У заході взяли участь близько 300 осіб: методисти з дошкільної освіти районних науково-методичних центрів (методичних кабінетів), вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів, викладачі та методисти ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка.
Слухачі Університету розглянули питання основних ознак адаптивного підходу в освітньому процесі дошкільного навчального закладу, а саме: збереження фізичного, психічного і морального здоров’я дітей; реалізація психотерапевтичної функції педагога; створення сприятливого мікроклімату в групі і дошкільному закладі; навчання дітей на рефлексивній основі засобами адаптивних технологій; гнучка взаємодія всіх учасників освітнього процесу.
Захід організовано кафедрою методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Програма заходу
Г.В.Смольникова. Адаптивна освіта в дошкільних навчальних закладах міста Києва: презентація
Н.М.Дятленко. Адаптивна освіта: інноваційні практики для дошкілля: презентація
Створення ситуацій успіху для дітей у ДНЗ: презентація