Психологічній службі системи освіти України – 25 років

23 квітня щорічно відзначається Всеукраїнський день психолога. 2016 року професійне свято збіглося з чудовим ювілеєм: психологічна служба системи освіти України відсвяткувала чверть століття від початку її створення.
З нагоди ювілейної дати 21 квітня 2016 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся святковий захід.
Святкування розпочалося відкриттям благодійної виставки-ярмарку, де були представлені творчі надбання та вироби ручної роботи працівників районних психологічних служб м.Києва.
Урочисту частину заходу відкрив директор Інституту, кандидат педагогічних наук Михайло Федорович Войцехівський. Привітавши присутніх із професійним святом, він вручив працівникам психологічної служби системи освіти міста грамоти та подяки Інституту.
До слів привітання приєднався заступник директора ІППО з навчально-методичної роботи, кандидат психологічних наук Олександр Васильович Кочерга. У своєму виступі він підкреслив важливість та значимість роботи психолога в сучасному освітньому просторі.
Прес-служба НАПН України: Привітання Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи
Сайт Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка
Фотогалерея
Головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» ТОВ «МЦФЄР України» Тетяна Леонідівна Гурковська відзначила актуальність практичної роботи психолога та представила тематичний квітневий випуск журналу, присвячений юридичній обізнаності працівника психологічної служби.
У виступі завідувача Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО Олени Іванівни Кепканової йшлося про ефективність розбудови психологічної служби системи освіти м.Києва. Було висловлено подяку керівникам психологічних служб районів за плідну працю та високі професійні досягнення.
У другій частині заходу відбувся святковий концерт, у якому взяли участь працівники психологічної служби разом зі своїми вихованцями.