Як допомогти «тривожній дитині»?: виступ нашої колеги як експерта-консультанта на телеканалі ТРК «Київ»

Боязкість, невпевненість у собі, низька самооцінка, постійний неспокій… Чи не помічали ви цього в своїх рідних дітях, у своїх учнях чи вихованцях? Як стан тривожності відрізнити від звичайної ситуативної тривоги? Чи є тривожність діагнозом? Які ознаки тривожності? Як допомогти «тривожній» дитині? У якому випадку батьки мають показати дитину психологу?
3 травня 2016 року завідувач НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка Олена Іванівна Кепканова взяла участь у телепередачі «Громадська приймальня» на телеканалі ТРК «Київ» як експерт-консультант. Тема обговорення – «Тривожність у дітей».
Громадська приймальня (ч. 1). Що означає – «тривожна дитина»?
Громадська приймальня (ч. 2). Причини і способи подолання в дітей тривожності