Науково-методична конференція для вчителів математики

20 серпня 2015 року в Міському будинку вчителя відбулася науково-методична конференція «Математична шкільна освіта в 2015-2016 н.р.: зміни та перспективи». Учителі математики, голови РМО, методисти РНМЦ взяли активну участь у роботі заходу.
Звернувшись до педагогів з вітальним словом, завідувач відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПНУ М.І.Бурда наголосив на особливостях змісту навчання математики в сучасній школі.О.І.Глобін, провідний науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, висвітлив характеристичні відмінності компетентнісно орієнтованого навчання математики в школі.
О.А.Олексюк, методист НМЦ природничо-математичної освіти і технологій ІППО, ознайомила учасників конференції з 4081методичними рекомендаціями щодо вивчення курсу математики в 2015-2016 н.р.
Навчально-методичні посібники для підготовки школярів до ЗНО та ДПА презентував автор видань Ю.О.Захарійченко.
Методист НМЦ природничо-математичної освіти і технологій ІППО О.М.Герасимович проаналізувала результати участі школярів столиці в Міжнародному конкурсі «Кенгуру» в 2014-15 н.р.
Матеріали конференції розміщено в методичному кейсі ІППО та на сайті для вчителів математики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*