Оформлення заявок на виготовлення Сертифіката

Шановні педагогічні працівники закладів освіти міста Києва!

Якщо протягом 2019/2020 навчального року Ви навчалися за накопичувальною Програмою підвищення кваліфікації і відвідували очні вибіркові заходи Інституту, що проводилися у закладах освіти Ваших районів – можете замовити виготовлення Сертифіката про підвищення кваліфікації.

Кількість годин, які надавалися за участь у навчальних заходах ІПО (була чинна у 2019/2020 н.р.):

  • 1 вибірковий  захід (модуль) = 15 год. (0,5 ЄКТС);
  • 2 вибіркових заходи (модулі) = 30 год (1 ЄКТС).

Для замовлення виготовлення Сертифіката, будь ласка заповніть відповідну форму нижче.  При заповненні форми запишіть ПІБ, заклад освіти та контакти, а також прикладіть фото або скановане Направлення із підписом, що підтверджує Вашу участь у заході.

Увага! Прийом заявок на виготовлення сертифікатів участі в очних вибіркових заходах 2019/2020 н.р., які відбувалися в районах Києва завершується 30.12.2020 р.

Сертифікати будуть виготовлені та передані до Вашого закладу освіти через Районні науково-методичні центри, тому їхати до Інституту не портібно.

Увага! Педагоги Голосіївського району міста Києва замовляють сертифікати у власному РНМЦ.

Педагоги, що опрацьовували вибіркові заходи дистанційно можуть завантажити сертифікати через профілі на Порталі дистанційного навчання.

Орієнтовний час очікування виготовлення та пересилки сертифіката – 1 місяць!


  • Будь ласка заповнюйте поля українською мовою та уважно перевіряйте правильність написання ПІБ перш ніж подати заявку.
  • Заявку слід надсилати тільки один раз,  повторно заповнювати дану форму не потрібно!

Подати заявку


Якщо у Вас немає можливості сфотографувати або відсканувати Ваше направлення, будь ласка запишіть теми і дати занять, які Ви відвідали у поле "Примітки" (у такому випадку процес виготовлення триватиме трохи довше).