Досвід роботи педагогічного колективу гімназії №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району м. Києва

Тема досвіду: «Організація правової освіти та правового виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі».
Адреса досвіду: гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району м.Києва.
Автор досвіду: педагогічний колектив гімназії №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району м.Києва.
Суть досвіду: підтримка та розвиток обдарованих дітей, створення умов для саморозвитку та самореалізації, стимулювання учнів та викладачів у їхній фаховій та навчальній діяльності.
Матеріали досвіду:
Засідання дискусійного клубу «Феміда»
Всеобуч для батьків на тему: «Роль сім`ї у формуванні особистості дитини. Пустощі і хуліганство – чи є відмінності?»
Правова система: презентація
Україна суверенна, демократична, соціальна, правова держава: презентація
Союз захисту прав дитини: презентація