Онлайн-семінари, майстер-класи та тренінги у червні

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка пропонує керівникам та педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти дистанційну онлайн-програму «Безперервна підтримка професійної діяльності педагога». Актуальні щотижневі вебінари на проблеми, які потребують термінового вирішення.

Всі учасники отримають сертифікат на 3 год. (0.1 ECTS) або 6 год. (0.2 ECTS).

Сертифікати можна завантажити в розділі «Сертифікати учасників онлайн-заходів Інституту».

Графік заходів та посилання на приєднання у червні…

Дата та час проведенняНазва заходу, спікерКоротка анотаціяПосилання на приєднанняЦільова аудиторія
05.06.2024 р.
Екологічні дати червня

Сертифікат на 6 год.

Ірина Санковська, старша викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти
Які екологічні дати є в календарі червня? Виявлення екологічних проблем як на глобальному, так і на місцевому рівнях, підвищення обізнаності педагогів щодо необхідності участі у збереженні та захисті довкілля.Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)

Код доступу: 8uGwcN
06.06.2024 р.
Вебінар для вчителів пілотних класів: "Навчання хімії у 7 та 8 класах"

Сертифікат на 6 год.

Ірина Філоненко, старша викладачка кафедри природничо-математичної освіти і технологій
Обговорення досвіду навчання учнів 7 класу, методичні рекомендації щодо навчання 8-класників.Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)Вчителі хімії шкіл учасники проєкту з пілотування впровадження ДСБСО
11.06.2024 р.
Педагогічна мапа Києва: вулиця Володимира Беца

Оксана Матвійчук, доцентка кафедри освітнього лідерства;
Наталія Петрощук, доцентка кафедри історичної та громадянської освіти
Під час проведення вебінару спільно здійснимо віртуальну подорож вулицею Володимира Беца в Деснянському районі міста Києва, дізнаємось біографію та творчий шлях, українського видатного анатома, гістолога, педагога, громадського діяча.
Вебінар проводиться в рамках реалізації онлайн-проєкту «Педагогічна мапа Києва» Інституту післядипломної освіти.
Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)

Код доступу: 06709344
25.06.2024 р.
Українська педагогіка в персоналіях: Тетяна Бугайко

Оксана Матвійчук, доцентка кафедри освітнього лідерства;
Наталія Петрощук, доцентка кафедри історичної та громадянської освіти
Під час вебінару учасники дізнаються цікаві факти з життя та діяльності української літературознавиці, педагога Тетяни Федорівни Бугайко. Вебінар проводиться в рамках реалізації онлайн-проєкту «Педагогині» Інституту післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та Педагогічного музею України.Приєднатися до вебінару (Zoom|Google)

Код доступу: 11434524