З Новим 2018 роком!
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/z_novym_rokom.jpg)
Зустрічаючи Новий рік, побажаймо одне одному Миру, Любові та Віри! Хай надихають вони нас на здійснення найзаповітніших мрій! Подаруймо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, нашим друзям і колегам, аби в Новому році щасливих людей стало більше! З Новим 2018 роком!
Пригоди в новорічному лісі (сценарій новорічного свята для учнів 5-6 класів)
Музичне привітання з Новим 2018 роком
Залишити відповідь