Круглий стіл «Мовна особистість майбутнього вчителя-словесника в контексті неперервної педагогічної освіти»
![](https://ippo.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2017/05/kruglyj_stil.jpg)
18 травня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл «Мовна особистість майбутнього вчителя-словесника в контексті неперервної педагогічної освіти». Співорганізаторами заходу стали кафедра методики мов та літератури Інституту післядипломної педагогічної освіти та кафедра української мови Інституту філології.
Мета заходу – сприяти становленню студентів як майбутніх учителів-словесників, допомогти їм краще усвідомити сучасний стан мовної освіти в Україні.
Програма круглого столу
Залишити відповідь