Семінар для педагогів інклюзивних навчальних закладів

22 січня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено семінар «Диференціація викладання навчальних предметів в умовах інклюзивного класу» для вчителів початкових класів інклюзивних навчальних закладів. Було презентовано основні стратегії, підходи та технології диференціації навчання школярів в умовах інклюзивного класу.
Одержавши консультації з питань, що виникають у процесі планування  роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, учасники семінару виконали практичні завдання з адаптації та модифікації запропонованого навчального матеріалу з урахуванням індивідуальних потреб та можливостей своїх учнів.
І.В.Луценко, Ю.М.Найда. Диференційоване викладання: реалізація підходу: презентація