Підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів столиці

pk-direktoriv

Шановні учасники програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва! Опрацювати модулі фахового змісту ви зможете в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Переглянувши поданий нижче графік, оберіть для навчання один день (незалежно від кількості предметів із додаткового педагогічного навантаження). Розклад занять із зазначенням аудиторій розміщено в холі Інституту. Початок занять о 14.30.
Реєстрацію здійснюватимуть куратори груп безпосередньо перед заняттям у вказаних у розкладі навчальних аудиторіях. Необхідно мати з собою індивідуальний навчальний план.
Наша адреса: проспект Павла Тичини, 17.
Телефон для довідок: (044) 553-16-29 (Навчальний відділ Інституту).
Графік проходження курсів підвищення кваліфікації керівниками навчальних закладів міста Києва у січні 2017 р. (модулі фахового змісту)
Дика Н.М., Глазова О.П. Завдання для проходження фахового модуля керівників навчальних закладів (українська мова та література). Кафедра методики мов та літератури
Буренко В.М. Завдання для проходження фахового модуля керівників навчальних закладів (іноземна мова). Кафедра методики мов та літератури
Сафарян С.І. Завдання для проходження фахового модуля керівників навчальних закладів (іноземна мова). Кафедра методики мов та літератури

4 коментарі(в) до Підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів столиці

  1. Пройшла курси вчителів зарубіжної літератури. Сподобалось надзвичайно. З нами працювали не просто високі спеціалісти у своїй галузі а й чудові люди, що розуміють нас та наші потреби. Викладачи щиро ділилися із нами своїми знаннями, відповідали на наши питання. Особлива подяка Кузменчук Ірині Василівні за те, що завжди ніби то поряд, а насправді на кілька кроків попереду: є стимул не відставати 🙂 Знань та ентузіазму “повні кишені”… Вперед до роботи. Нас чекають наші учні.

  2. Виктория коментує:

    Уважаемые представители института, к сожалению, ни один из Ваших контактных телефонов не отвечает на протяжении 2х дней. Большая просьба сообщить актуальный контактный телефон. Заранее спасибо!

  3. Галина Можаровська коментує:

    Надзвичайно цікавими були курси підвищення кваліфікації для вчителів російської мови та зарубіжної літератури (28.11 – 02.12). Багато нового, сучасного, актуального взяла для своєї роботи. Дякую Вам, Тетяно Тимофіївно, та всім викладачам. Гарних різдвяних свят та всіх благ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*