Семінар ІППО для музичних керівників ДНЗ

16 квітня 2015 року в ДНЗ №677 відбувся семінар «Особливості проведення музичних занять у ДНЗ» для музичних керівників ДНЗ міста Києва. Після активного обговорення фахових питань і обміну досвідом учасники семінару ознайомились з використовуваним у ДНЗ обладнанням, наочним матеріалом і музичними інструментами, а також із виставкою дитячих костюмів.
Програма семінару
Л.Є.Пєчка. Сучасні вимоги до організації музичних занять у дошкільному навчальному закладі
В.М.Корнєєва. Весняні таночки для дошкільників
З теплими словами привітання до учасників міського семінару музичних керівників ДНЗ звернулася директор ДНЗ №677 Світлана Симонівна Стріюк, побажавши плідної, цікавої роботи.
Лариса Євгенівна Пєчка, методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка, зазначила, що тема заходу актуальна й корисна для планування і організації музичних занять у дошкільному закладі. Методист наголосила на необхідності врахування спадщини педагогічної практики, узагальнення провідних наукових підходів до музично-естетичного виховання дошкільників. Сьогодні педагоги активно застосовують інноваційні технології, форми та методи організації музично-рухової активності дітей. Музичні заняття сприяють поглибленню в дітей музичних знань, розширенню їхнього світогляду, розвитку музичних здібностей, творчої уяви та мислення.
Наталія Федорівна Рубальська, музичний керівник ДНЗ №677 Солом’янського району, звернула увагу на те, що при організації занять музичні керівники не повинні забувати, з якою категорією дітей працюють: зміст і матеріал заняття повинен відповідати програмовим вимогам відповідної вікової групи. Педагог підготувала багато різноманітного корисного практичного матеріалу, яким люб’язно поділилася з колегами, та показала фрагмент музичного заняття в середній групі з використанням цікавих методів і прийомів.
Надія Віталіївна Романюк, хореограф гімназії «Євроленд», свій виступ присвятила питанню позитивного впливу мистецтва 3885хореографії на виховання особистості дитини дошкільного віку. Хореограф провела майстер-клас із використання елементів хореографічних рухів: елементів бальної хореографії в роботі з дошкільниками.
Віра Миколаївна Корнєєва, музичний керівник ДНЗ №810, познайомила присутніх із сучасними методами і прийомами організації танцювальної діяльності дітей, провела майстер-клас із розучування весняних таночків.
Наталія Федорівна Рубальська презентувала музичний альбом для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку «Країна дитинства». Автор звернула увагу на зміст і розділи альбому: «Добрий день, матусю Україно», «Мама і весна», «У садку зростаємо, граємо, співаємо».
Семінар не залишив байдужим жодного із присутніх: ще довго музичні керівники обговорювали проведений захід та ділилися позитивними враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*