Семінар для голів МО вихователів-методистів ДНЗ

26 березня 2014 року на базі ДНЗ №663 Оболонського району відбувся науково-практичний семінар «Особливості ознайомлення дітей дошкільного віку з творами Тараса Шевченка».
Про організаційно-методичні умови ознайомлення дошкільників із творами Тараса Шевченка йшлося в доповіді доцента кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидата педагогічних наук Алли Миколаївни Гончаренко. Досвідом організації та проведення в ДНЗ Шевченківського тижня поділилася директор ДНЗ №663 Антоніна Талимонівна Подорога.
А.М.Гончаренко. Педагогічна модель ознайомлення дітей дошкільного віку з творами Т.Шевченка: тези доповіді
Л.В.Мироненко, Н.М.Семенець, А.Т.Подорога, Л.П.Терещук, Т.В.Слєпченко. Літературно-музична композиція до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
Про психологічні особливості сприймання творів Тараса Шевченка дітьми старшого дошкільного віку йшлося у виступі Лідії Петрівни Терещук, практичного психолога ДНЗ №663, та Наталії Миколаївни Сологуб, психолога центру практичної психології та соціальної роботи Оболонського району м. Києва. Учасники семінару побували на відкритому бінарному занятті «Живе слово Кобзаря», яке провели у старшій групі вихователь ДНЗ №663 Любов Василівна Мироненко, музичний керівник ДНЗ №663 Тетяна Валентинівна Слєпченко та музичний керівник ДНЗ №517 Наталія Сергіївна Ворощук.

SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC
SONY DSC SONY DSC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*