Підвищення кваліфікації педагогічних працівників міста Києва

18701304

У 2017-2018 навчальному році курси підвищення кваліфікації освітян столиці здійснюються за накопичувальною кредитно-модульною системою (ECTS). Навчальні модулі (50% від загальної кількості) обирає сам педагог  у  відповідності до власних потреб та запитів навчального закладу. Навчальний процес на курсах складається з таких частин:

  • фахової (очна форма навчання, зміст якої відповідає основному педагогічному навантаженню педагога), що триває 5 днів (понеділок-п’ятниця).
  • вибіркової у формі лекцій, тренінгів, майстер-класів, подіумних дискусій (проводяться в другій половині дня).

  Кожен слухач курсів підвищення кваліфікації виконує випускну роботу, тему якої або обирає із запропонованих, або пропонує сам. Тему випускної роботи слухач узгоджує із куратором курсів у перший день навчання на фаховій частині. Виконана робота надсилається (здається) куратору курсів.   

Електронна реєстрація на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2017-2018 навчальний рік відбувається в два етапи:

  • реєстрація на фахову частину курсів проводиться з 28 серпня по 11 вересня 2017 р.;
  • реєстрація на заходи вибіркової частини курсів розпочинається 29 серпня 2017 р. та триває до повного завершення курсів підвищення кваліфікації.

Важливою особливістю цьогорічних курсів підвищення кваліфікації є самостійна реєстрація педагога на заходи вибіркової частини курсів. Реєстрація на фахову частину курсів, як і раніше, є функцією відповідальних осіб від навчальних закладів через електронні кабінети.  Реєструвати тему випускної роботи не потрібно, слухач самостійно її узгодить із куратором курсів у перший день навчання на фаховій частині

   Реєстрація на курси підвищення кваліфікації