Проведено конференцію з питань виховання патріотизму школярів

21 серпня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено серпневу методичну конференцію для методистів РНМЦ та голів районних методичних об’єднань учителів української мови та літератури. Тема заходу – «Виховання патріотизму на уроках української мови та літератури» – без сумніву, нині найактуальніша. Епіграфом конференції стали слова науковця Омеляна Вишневського: «Учитель будує Україну в дитині, в молодому поколінні».
Доповідачі зупинилися на питаннях  використання технологій національно-патріотичного виховання на уроках і поза ними (Ю.В.Беззуб, викладач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка), ролі у плеканні патріота музейної педагогіки (О.В.Дудар, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук). Заступник директора Інституту, кандидат психологічних наук О.В.Кочерга проаналізував психологічні аспекти виховання патріотизму.
Програма конференції
О.Глазова. Патріотичне виховання на уроках української мови (на прикладах дидактичного матеріалу для 6 класу)
Ю.Беззуб. Використання технологій національно-патріотичного виховання на уроках української мови та літератури: презентація
О.Кочерга. Виховання патріотизму: психологічний аспект: презентація