Українсько-німецький освітній проєкт для вчителів німецької мови

Інститут післядипломної освіти Університету Грінченка спільно з командою незалежного освітнього проєкту для вчителів німецької мови з України «Freundschaftkennt keine Grenzen» («Дружба не знає кордонів») ініціює серію онлайн-вебінарів для вчителів німецької мови навчальних закладів м. Києва та студентів, які вивчають німецьку в закладах вищої освіти.
Учасники заходів ознайомляться з історією успіху міжнародного проєкту, дізнаються про можливості, які очікують студентів по обміну в Німеччині, про особливості організації міжнародної співпраці у школі, почують думку експерта про запити та потреби вчителів німецької мови в Україні.
Кількість учасників обмежена. Під час реєстрації ви зможете поставити запитання спікерам, які нададуть вам відповіді. Посилання на вебінар буде надіслано на електронну пошту за годину до початку заходу.
Реєстрація учасників на вебінар «Українські студенти в Німеччині. Освітні проєкти українських студентів та випускників, які тимчасово проживають у Німеччині»
Реєстрація учасників на вебінар «Міжнародні зв’язки німецьких гімназій (на прикладі гімназії E.T.A.Гофмана у м. Бамберг)»
Реєстрація учасників на вебінар «Старша Експертна Служба (SES): підтримка українських вчителів німецької мови»
Реєстрація учасників на вебінар «Навчання в Німеччині за програмою обміну для іноземних студентів. Можливості для вчителів німецької мови»
Орієнтовна програма та дати проведення вебінарів
Незалежний освітній проєкт «Freundschaftkennt keine Grenzen»

2 Responses to Українсько-німецький освітній проєкт для вчителів німецької мови

  1. Avatar Харченко Ирина сказав:

    Можна зареєструватись на курс- “Дистанційне та змішане навчання”. Дякую

    • Віталій Бонар Віталій Бонар сказав:

      Добрий день! Тут відбувається реєстрація тільки на зазначені вебінари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*