Профорієнтаційний вернісаж «Як знайти своє покликання?»

Захід відбудеться 19 травня 2018 р. з 10.00 до 14.00 у Київському університеті імені Бориса Грінченка, за адресою: вул. Маршала Тимошенка, 13-Б (м.Мінська). Учасники зможуть взяти участь у психологічному профорієнтаційному тестуванні, комплексних психологічних тестуваннях та діагностуванні здібностей до професій, також буде запропоновано алгоритми вибору професій, розширену інформацію про світ професій від Київського університету імені Бориса Грінченка. Старшокласники зможуть не лише протестувати та виявити свої здібності, а і поспілкуватися із успішними людьми-гостями заходу, додатково буде запропоновано індивідуальні психолого-педагогічні консультації щодо вибору професій, вікторини, майстер-класи з розіграшами призів.
Запрошуються учні 10-х класів закладів загальної середньої освіти м. Києва, реєстрацію учасників здійснюють Районні науково-методичні центри управлінь освіти районних в м. Києві державних адміністрацій.
 

Наказ ДОНМС від 10.05.2018 № 428 «Про проведення профорієнтаційного вернісажу для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти м. Києва»