Рудик Олександр Борисович, доцент кафедри

кандидат фізико-математичних наук

Телефон: +38 (044) 553-65-98
E-mail: o.rudyk@kubg.edu.ua

Рудик Олександр Борисович, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій, методист НМЦ технологій. Кандидат фізико-математичних наук зі спеціальності «теоретична фізика» (1990 р.). Доцент (2000 р.). Заслужений учитель України (2006 р.). Закінчив: спеціалізовану школу №3 міста Тернополя у 1976 році; Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка у 1981 році за спеціальністю «математика»; аспірантуру Інституту теоретичної фізики АН України у 1984 році.
До 1995 року працював у Інституті теоретичної фізики АН України науковим працівником. Переведений на посаду доцента Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів ім. Б.Д.Грінченка (нині Київський університет імені Бориса Грінченка). Викладав: математику (поглиблене вивчення) в Українському фізико-математичному ліцеї Київського національного університету імені Тараса Шевченка і науково-природничому ліцеї №145 м. Києва; прикладну в науково-природничому ліцеї №145 м. Києва, Києво-Печерському ліцеї №171 «Лідер», гімназії №178, ліцеї «Наукова зміна».
Коло професійних інтересів:
мета, зміст і структура загальної освіти;
мета, зміст і структура шкільних навчальних курсів математики й інформатики;
відновлення рівності доступу до якісної загальної освіти;
прозорість вступної кампанії;
організація і проведення олімпіад з інформатики й інформаційних технологій.
Упорядник сайтів:
Київські учнівські олімпіади з інформатики
Київські учнівські олімпіади з інформаційних технологій