Гавронський Вадим Володимирович, викладач кафедри

В.Гавронський

 

 

Гавронський
Вадим Володимирович

Викладач кафедри

Телефон: +38 (044) 553-65-98
E-mail: v.havronskyy@kubg.edu.ua

 


Гавронський Вадим Володимирович, викладач кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій. Закінчив фізико-математичний факультет і аспірантуру КДПІ імені М.Горького. Педагогічний стаж 27 років, з яких 19 років – у системі післядипломної педагогічної освіти. Відмінник освіти України.
Вадим Володимирович – автор понад 30 друкованих праць, серед яких – навчально-методичні посібники, наукові та науково-методичні статті для вчителів, а також статті для школярів з фізики, астрономії, природознавства, інформатики. Понад 10 років Вадим Володимирович є членом журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
На курсах підвищення кваліфікації вчителів фізики викладає курс методики навчання фізики. У колі професійних інтересів – метод проектів і телекомунікацій; зовнішнє незалежне оцінювання як чинник реформування середньої освіти; інформаційно-комунікаційні технології в освіті; технології Веб 2.0 та їх використання в навчально-виховному процесі з фізики.
Автор і модератор веб-сайту «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», на сторінках якого педагоги мають можливість обмінюватись досвідом з актуальних проблем викладання фізики та астрономії в ЗНЗ та впровадження ІКТ у навчально-виховний процес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*