Боринець Надія Іванівна, доцент кафедри

Доцент кафедри

Телефон: +38 (044) 294-26-29
E-mail: n.borynets@kubg.edu.ua

Боринець Надія Іванівна, доцент кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій. Закінчила КДПІ імені М.Горького. Автор понад 100 методичних публікацій у журналі «Трудова підготовка в закладах освіти», газеті «Трудове навчання» та інших науково-методичних виданнях. Співавтор кількох навчальних програм з трудового навчання для основної та старшої школи. Створила навчально-методичний комплекс із трудового навчання.
Член Науково-методичної комісії з питань освіти МОН України з трудового навчання та креслення, член редколегії науково-методичного журналу «Трудова підготовка в закладах освіти», редакційної ради фахової газети «Трудове навчання».
У колі наукових інтересів Надії Іванівни – сучасний урок трудового навчання, проектно-технологічна діяльність на уроках трудового навчання та в позаурочний час, комплексно-методичне забезпечення трудового навчання школярів.
Викладає навчальний курс «Сучасні підходи до викладання трудового навчання в школі».