Харченко Олена Іванівна, старший викладач кафедри

Старший викладач кафедри

Телефон: +38 (044) 553-39-86
E-mail: o.kharchenko@kubg.edu.ua

Харченко Олена Іванівна, старший викладач кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти. Закінчила УДМУ ім. П.Д.Демуцького та Національну музичну академію України ім. П.І.Чайковського, здобула кваліфікацію викладача вокалу, музично-теоретичних дисциплін, історії і теорії культури, диригента хору.
У колі наукових інтересів – підготовка педагогічних працівників до спланованого й цілеспрямованого музично-естетичного розвитку дитини; використання новітніх технологій та засобів музичної виразності в акапельній музиці як методу стимулювання та мотивації пізнавальної діяльності дитини.
На курсах підвищення кваліфікації педагогів викладає такі навчальні курси:
• Прогресивні системи музичного виховання за кордоном;
• Формування хорової культури співу на уроках музики в загальноосвітній школі;
• Формування вокально-хорових навичок на уроках музики в контексті традицій музичної освіти України.