Пазюк Світлана Андріївна, викладач кафедри

Викладач кафедри

Телефон: +38 (044) 553-39-86
E-mail: s.paziuk@kubg.edu.ua

Пазюк Світлана Андріївна, викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти. На курсах підвищення кваліфікації вихователів дошкільних закладів забезпечує викладання навчальних курсів: «Особливості розвитку обдарованих дітей дошкільного віку», «Здоров’язберігальні технології в дошкільному закладі: валеологічний аспект», «Сучасні підходи до організації фізичного виховання переддошкільників», «Теоретичні засади вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду». Консультує з питань оформлення документації з вивчення та узагальнення передового педагогічного досвіду. Надає методичну допомогу в організації роботи вихователів ДНЗ з батьками обдарованих дітей.
Секретар атестаційної комісії Київського університету імені Бориса Грінченка.