Крикун Анастасія Юріївна, старший викладач кафедри

Старший викладач кафедри

Телефон: +38 (044) 553-39-86
E-mail: a.krykun@kubg.edu.ua

Крикун Анастасія Юріївна, старший викладач кафедри.
Закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Інститут корекційної педагогіки та психології за спеціальністю «Дефектологія», здобула кваліфікацію викладача спеціальної психології і педагогіки, вчителя-дефектолога, психолога соціально-реабілітаційних закладів для дітей з особливостями психофізичного розвитку. Навчається в аспірантурі при КУ імені Бориса Грінченка.
У колі її наукових інтересів – підготовка педагогічних працівників до роботи в інклюзивних групах (класах); організаційно-змістові та психолого-педагогічні умови тренінгової роботи в системі післядипломної педагогічної освіти.
Викладає такі навчальні курси:
Включення дітей з особливостями психофізичного розвитку в навчальні заклади України.
Сенсорне виховання дітей раннього віку.
Музична терапія в практиці психокорекційної допомоги дітям з особливостями психофізичного розвитку.
Психологія мистецтва. Артпедагогіка, артотерапія.