Гончаренко Алла Миколаївна, доцент кафедри

кандидат педагогічних наук

Телефон: +38 (044) 553-39-86
E-mail: a.honcharenko@kubg.edu.ua

Гончаренко Алла Миколаївна, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук. Закінчила Запорізький державний педагогічний університет за спеціальністю «педагогіка та психологія (дошкільна)», Державний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова та аспірантуру при Київському міжрегіональному інституті вдосконалення вчителів імені Б.Д.Грінченка. Автор понад 50 наукових і науково-методичних друкованих праць. Активно працює над програмно-методичним забезпеченням дошкільної освіти України. Досліджує особливості соціально-мовленнєвого розвитку, становлення мовленнєвої компетентності дітей у дошкільному дитинстві.
Викладає такі навчальні курси:
Педагогічні умови оптимізації мовленнєвого розвитку дошкільників.
Методика організації художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку на основі народознавчого матеріалу.
Педагогічні технології мовленнєвого розвитку дітей раннього віку.
Форми методичної роботи у становленні педагогічної майстерності і культури вихователя як чинників виховання мовленнєвої особистості дошкільника.
Визначення пріоритетів та активізація механізмів упровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку “Я у СВІТІ”.