Сафарян Світлана Іванівна, доцент кафедри

кандидат педагогічних наук

Телефон: +38 (044) 294-24-91
E-mail: s.safarian@kubg.edu.ua

Сафарян Світлана Іванівна, доцент кафедри методики мов і літератури, кандидат педагогічних наук. Закінчила  Черкаський  державний педагогічний інститут та Київський  міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Б.Д.Грінченка.
Захистила дисертацію з теорії методики навчання зарубіжної літератури.
Викладає методику навчання зарубіжної літератури та курс із загальної педагогіки.
Автор понад 70 публікацій, 7 підручників із зарубіжної літератури, 2 підручників із інтегрованого курсу «Література» для загальноосвітніх навчальних закладів, 3 методичних посібників з методики навчання зарубіжної літератури.
Досліджує наукову проблему «Теоретико-методичні засади  організації сучасного уроку літератури». Науково-педагогічний стаж 27 років. Член редакційної колегії часопису «Всесвітня література в середніх навчальних закладах».
Нагороджена грамотами Міністерства Освіти і Науки України, Відмінник Освіти України.

Один коментар до Сафарян Світлана Іванівна, доцент кафедри

1. Міла коментує:

Дуже дякуємо за відеофрагменти, розміщені на вашому сайті! Вправи корисні і цікаві та й загалом проблема педагогічного артистизму актуальна і важлива. Чекаємо з нетерпінням нових матеріалів від С.І.Сафарян.