Петрощук Наталія Романівна, старший викладач кафедри

Старший викладач кафедри

Телефон: +38 (044) 553-98-20
E-mail: n.petroshchuk@kubg.edu.ua

З відзнакою закінчила Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Хімік. Викладач хімії». Працювала в екологічній лабораторії профспілок Івано-Франківської області. По переїзді в м. Київ працювала вчителем хімії в середній загальноосвітній школі №69. Учні Н.Р.Петрощук – переможці предметних олімпіад з хімії. Брала участь у конкурсі «Вчитель року».
Автор науково-методичних статей у фахових виданнях. У колі наукових інтересів – організаційні аспекти впровадження профільного навчання в навчальних закладах, психолого-педагогічний супровід профільного навчання.
Консультує з питань допрофільної підготовки та профільного навчання. Працює над створенням каталогу курсів за вибором для профільного навчання та допрофільної підготовки.