Заняття Університету науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ

12 листопада 2015 року в Міському будинку вчителя відбулося чергове заняття Університету науково-педагогічних знань вихователів-методистів ДНЗ «Патріотичне виховання дітей дошкільного віку».
Захід організовано кафедрою методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. У заході взяло участь понад 350 вихователів-методистів і вихователів ДНЗ м.Києва.
Програма заходу
Г.В.Смольникова. Формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку: презентація
О.М.Стрикун. Предметно-розвивальне середовище ДНЗ як педагогічна умова патріотичного виховання дітей: презентація
І.В.Селіванова. Патріотичне виховання дітей у сім’ї та ДНЗ: презентація
С.К.Смоляна. Формування моральних якостей дошкільників у процесі трудової діяльності: презентація
С.В.Висоцька. Організація краєзнавчої роботи з дітьми дошкільного віку: презентація
Виступ доцента кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидата психологічних наук Галини Валентинівни Смольникової було присвячено висвітленню актуальних проблем формування патріотичних почуттів у дітей дошкільного віку. Було розкрито складові патріотичного виховання дітей, надано методичні поради щодо організації спостережень за соціальним довкіллям, залучення батьків до проведення майстер-класів із дітьми, використання художньої літератури, картин, музичних творів, що сприяють формуванню в дітей патріотичних почуттів. Науковець наголосила на тому, що складні моральні почуття не є вродженими, тому виховувати й розвивати їх потрібно саме з дошкільного віку.
Досвідом роботи з патріотичного виховання дошкільників поділилися педагоги Шевченківського району м.Києва: Ольга Миколаївна Стрикун, методист РНМЦ управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації; Ірина Василівна Селіванова, голова методичного об’єднання вихователів-методистів ДНЗ Шевченківського району; вихователі-методисти ДНЗ №№387 та 810 Світлана Костянтинівна Смоляна і Світлана Валеріївна Висоцька.
На фото. Г.В.Смольникова з вихователями-методистами ДНЗ Шевченківського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*