Знайомтесь: переможець ІІ етапу Конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Директор школи»

Професійним кредо директора ЗНЗ №243 Тетяни Ігорівни Деменко є вислів: «Немає задач, які неможливо розв’язати. Є задачі, розв’язання яких потребує нетривіального підходу». Принципи управлінської діяльності директора  –  демократичність, науковість та аргументованість. «Бездумне виконання вказівок для мене неприйнятне, – стверджує Тетяна Ігорівна. – Якщо хочеш домогтися якісного виконання задачі, знайди такі аргументи, щоб людина, якій доручаєш справу, відчувала в її здійсненні потребу».

Завдяки такому підходу за 5 років роботи Тетяни Ігорівни на посаді директора в шкільному колективі народилися цікаві проекти, започатковано новий – технологічний профіль навчання.
Великої уваги у школі надають вивченню думки колективу, здатності педагогів до інновацій, оцінці роботи адміністрації. При здійсненні оптимальних кадрових перестановок та розподіленні як функціональних, так і громадських обов’язків ураховуються результати анкетування. Значне місце в кадровій політиці займає Team building – створення команди.
Зміни, що відбулися в закладі, не могли не залишитися без уваги мешканців мікрорайону. Школа суттєво покращила свій імідж, кількість класів початкової школи зросла вдвічі, а набір у перший клас збільшився вчетверо. Вивчивши освітні запити батьків та дітей, директор ураховувала їх в управлінській діяльності. Як наслідок — збільшилась кількість допрофільних та профільних класів і з’явився новий, унікальний профіль – технологічний. При його впровадженні адміністрація школи вивчала кон’юнктуру ринку праці, освітні запити та схильність учнів до різних видів діяльності, наявність спеціалістів, здатних його реалізувати. «Ми прагнемо зробити заклад таким, у якому буде комфортно та цікаво кожному члену шкільного колективу, і документ про закінчення якого наші випускники будуть демонструвати з гордістю, – зауважує Тетяна Ігорівна. – Але це не означає, що ми все перекроюємо заново. Головне завдання – зберегти традиції та кращі надбання і на їх основі будувати стратегію розвитку закладу, розвиваючи сильні сторони».
Персональний сайт Тетяни Деменко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*