Методична конференція для вчителів трудового навчання

25 серпня 2015 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулась методична конференція, на якій йшлося про особливості організації та навчально-методичне забезпечення викладання трудового навчання в 2015-2016 навчальному році. Учасники заходу – методисти РНМЦ, голови РМО вчителів трудового навчання, учителі-методисти, старші вчителі трудового навчання.
Н.І.Боринець. Організація та навчально-методичне забезпечення викладання трудового навчання в 2015-2016 н.р.: презентація
Н.І.Боринець. Інформація про роботу курсів підвищення кваліфікації: презентація
О.А.Хоменко. Формування критичного мислення на уроках трудового навчання: презентація
Л.Рак. Про впровадження програм трудового навчання для 5-9 класів (за новим Державним стандартом) у 5-7 класах на сторінках газети «Трудове навчання»: презентація
Змінам у навчальних програмах було присвячено виступ доцента кафедри природничо-математичної освіти і технологій ІППО КУ імені Бориса Грінченка Н.І.Боринець.
Рекомендації щодо добору об’єктів праці для виготовлення на уроках трудового навчання надав у своєму виступі С.І.Назаров, методист НМЦ природничо-математичної освіти і технологій Інституту.
З особливим інтересом було сприйнято виступ психолога НМЦ психології і соціальної роботи О.А.Хоменко, яка розповіла про формування критичного мислення учнів 5-9 класів у процесі засвоєння програм трудового навчання.
Про методичне забезпечення впровадження програм трудового навчання в 5-9 класах (за новим Державним стандартом) поінформувала Л.М.Рак, головний редактор газети «Трудове навчання».
Учасники заходу оглянули виставку творчих робіт учителів трудового навчання, яка традиційно відкривається перед серпневою конференцією. Роботи, представлені на виставку-ярмарок, були цікавими, різноплановими, з використанням малопоширених технологій. Крім традиційних номінацій «Стиль оформлення виставки» та «Представлення району», члени журі оцінювали ще й кращі роботи вчителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*