Серпнева конференція учителів хімії

27 серпня 2015 року відбулася науково-методична конференція «Особливості організації навчально-виховного процесу з хімії у 2015-2016 навчальному році».
З методичними рекомендаціями щодо викладання хімії присутніх ознайомила завідувач НМЦ природничо-математичної освіти і технологій ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка І.О.Філоненко. Найважливіші питання організації навчання за новою програмою семикласників висвітлили у своїх виступах автори навчально-методичних комплектів П.П.Попель, доцент Київського університету імені Т.Шевченка, кандидат хімічних наук, та О.Г.Ярошенко, головний спеціаліст Інституту вищої освіти НАПН України, професор, доктор педагогічних наук.
Матеріали конференції
З результатами минулорічного моніторингу екологічної компетенції учнів 9 класів учасників конференції ознайомила методист центру науково-освітніх інновацій та моніторингу м.Києва Н.В.Титаренко.
Учителі взяли участь у роботі двох майстер класів.
Майстер-клас «Формування і розвиток інтелектуальних умінь учнів при розв’язуванні розрахункових задач з хімії» провів П.П.Попель. Він звернув увагу на значне різноманіття визначень основних понять хімії у підручниках для 7 класу. Відомий хімік-033неорганік, він запропонував визначення, що цілком відповідають сучасним науковим дослідженням. Також Павло Петрович розглянув систему задач і вправ для 7 класу, які вміщено в підручнику та окремому збірнику.
Майстер-клас «Навчально-методичне забезпечення формування хімічних знань семикласників» відбувся за участі О.Г.Ярошенко. Науковець розглянула складові навчально-методичного комплекту для учнів, ознайомила вчителів із різними прийомами організації навчальної діяльності школярів на уроках хімії, розкрила методичні принципи організації групової навчальної діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*