Серпнева конференція вчителів музичного мистецтва

26 серпня 2015 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася конференція «Зміст і засоби реалізації предмета «Мистецтво» в 4-му і 7-му класах» для вчителів музичного мистецтва. У заході взяли участь науковці, автори навчальної програми, методисти науково-методичних центрів управлінь освіти районних державних адміністрацій столиці, композитори.
Учасники конференції обговорювали питання впровадження в навчальний процес нових підручників. Педагоги ознайомились із виставкою музичних видань, матеріали яких можна широко використовувати в роботі з учнями 4-х, 7-х класів.
І.В.Кривенко. Аналіз загальної тематичної структури програми з музичного мистецтва в 7-му класі
Л.Є.Пєчка, методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, наголосила на тому, що уроки художньо-естетичного циклу мають спонукати учнів до творчості, духовного самовдосконалення, підвищення естетичного рівня, вдосконалення мистецьких знань. Перед учителями постає низка завдань: забезпечувати якісний супровід навчально-виховного процесу, вносити в навчальну діяльність педагогічні інновації, щоб кожний урок став уроком мистецтва.
Автор підручника О.В.Гайдамака окреслила основні напрямки роботи вчителя відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, звернула увагу на особливості організації діяльності вчителя музичного та образотворчого мистецтва відповідно до вимог нової програми, охарактеризувала нові підручники з музичного, образотворчого мистецтва.
В.В.Рагозіна, головний редактор журналу «Мистецтво та освіта», наголосила на методичному забезпеченні викладання мистецьких дисциплін у новому навчальному році.
Співавтор програми, учитель-методист музичного мистецтва СШ №119 Н.І.Овіннікова розповіла про особливості нової програми ovinnikova«Мистецтво» для 4-го та 7-го класів. Окресливши шляхи реалізації навчально-пізнавальної діяльності школярів сьомого класу, вона представила свої творчі проекти, а також зупинилася на плануванні роботи з музичного мистецтва для учнів 4-го, 7-го класів підручників різних авторів.
І.В.Кривенко, старший учитель гімназії №153, проаналізувала тематичну структуру програми з музичного мистецтва в 7-му класі.
Л.М.Фузік, методист-кореспондент ІППО КУ імені Бориса Грінченка, учитель-методист гімназії східних мов №1, захопила всіх розповіддю про формування і розвиток культури почуттів, пробудження особистісно-позитивного ставлення до мистецьких цінностей на уроках музичного мистецтва.
Композитор, автор пісень О.М.Янушкевич виконала низку українських та польських пісень. Конференція закінчилась спільним виконанням «Пісні-побажання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*