Методична конференція вчителів образотворчого мистецтва

26 серпня 2015 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася методична конференція «Реалізація змісту навчальної програми предмета «Мистецтво» в 4-х і 7-х класах».
У роботі спільного пленарного засідання взяли участь учителі предметів художньо-естетичного циклу, методисти РНМЦ, голови РМО вчителів музичного, образотворчого мистецтва та художньої культури. Було розглянуто питання, актуальні для обох категорій педагогів.
Науковець і автор підручника О.В.Гайдамака надала коментар щодо основних змін до Державного стандарту базової і повної загальної освіти.
В.В.Рагозіна, головний редактор журналу «Мистецтво та освіта», поінформувавши про методичне забезпечення викладання предметів художньо-естетичного циклу, запропонувала використовувати календарне планування для четвертого класу, видруковане в 1-2 числах журналу «Мистецтво і освіта» за 2015 рік.
Ж.С.Марчук. Особливості викладання образотворчого мистецтва в 2015-2016 н.р.: презентація
Ж.С.Марчук доповіла про діяльність «Асоціації вчителів образотворчого та музичного мистецтва», після чого учасники конференції взяли участь у роботі секцій.
У роботі секції «Образотворче мистецтво та художня культура» взяли участь автори підручників В.Власова (4 клас), С.Железняк (7 клас) та учитель-методист гімназії №290 Дарницького району, заслужений учитель України Ж.С.Марчук. Учителі образотворчого мистецтва були поінформовані, за якими програмами, підручниками, методичними рекомендаціями вони працюватимуть у 2015-2016 н.р.
Робота завершилась майстер-класами, які провели переможці та учасники конкурсу «Учитель року – 2015»: С.В.Стрельцова (Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер»); Н.І.Щербіна (СШ №254); Н.І.Краснопір (СШ №264); О.М.Максименко (СШ №110 імені К.Гапоненка).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*