Серпнева конференція вчителів російської мови та літератури

26 серпня 2015 року в СШ №57 відбулася науково-методична конференція «Розвиток шкільної мовно-літературної освіти», участь у якій узяли понад 180 учителів російської мови та літератури. Велике зацікавлення викликали виступи завідувача кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора О.О.Ісаєвої та доцента кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова Л.В.Давидюк.
Програма конференції
О.О.Ісаєва. Формування учня-читача-інтерпретатора у процесі вивчення інтегрованого курсу «Література»: презентація виступу
Л.В.Давидюк. Інтелектуальний розвиток учнів на уроках російської мови: презентація виступу
Е.А.Атабекова. 5 хвилин із Рэем Брэдбери: відео (5 хв.)
І.М.Халабаджах. Моделювання уроку російської мови в технології розвитку критичного мислення: текст виступу
І.М.Халабаджах. Моделювання уроку російської мови в технології розвитку критичного мислення: презентація виступу
З методикою створення медіа-проектів як засобу розвитку пізнавальних і творчих здібностей школярів педагогів ознайомила вчитель-методист гімназії №153 ім. О.С.Пушкіна Олена Атабекова. З темою «Про особливості викладання російською мовою інтегрованого курсу «Література» виступила методист НМЦ гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка Т.Т.Подолинна. Автор програми і підручників для шкіл з українською мовою навчання В.О.Корсаков надав рекомендації щодо  1380738організації контролю знань учнів з російської мови.
Після пленарного засідання для вчителів шкіл з українською мовою навчання було проведено майстер-клас «Особливості структурування уроку російської мови в технології критичного мислення», майстер Інна Халабаджах, учитель-методист НВК «ЗНЗ І- ІІІ ступеня «Міцва – 613» м. Києва.
Для вчителів ЗНЗ  із російською мовою навчання було організовано круглий стіл «Формування патріотичних почуттів учнів у процесі викладання інтегрованого курсу «Література» (науковий керівник Ж.В.Клименко).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*