Фестиваль педагогічних ідей для заступників директорів експериментальних ЗНЗ

20 серпня 2015 року співробітниками НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій ІППО КУ імені Бориса Грінченка проведено Фестиваль педагогічних ідей «Інноваційні моделі навчально-виховного середовища в освітньому просторі столиці» для заступників директорів експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Інституту, кандидат педагогічних наук, доцент М.Ф.Войцехівський. У виступі Михайло Федорович підкреслив, що ключовою фігурою і рушійною силою всіх реформ у школі є вчитель, тому сучасна система післядипломної педагогічної освіти орієнтується передовсім на забезпечення умов для професійного розвитку педагогічних працівників. Директор ІППО проінформував присутніх про сучасні форми підвищення кваліфікації, що впроваджуються в ІППО, та побажав успіхів у професійній діяльності.
О.Г.Заводович, заступник директора СШ №52. Дистанційна освіта школярів: презентація
В.Б.Коморна, заступник директора СЗШ №233. Інклюзивне навчання дітей із порушеннями слуху та мовлення: презентація
З доповідями виступили представники навчальних закладів, які мають практичний досвід дослідно-експериментальної роботи: директор СШ №104 Ю.Г.Ніцу («Основні принципи організації та перспективи розвитку мультипрофільного навчання»); заступник директора з науково-методичної роботи з питань інклюзивної освіти та моніторингу СЗШ №233 В.Б.Коморна («Інклюзивне навчання дітей із порушеннями слуху та мовлення»); заступник директора СШ №52 О.Г.Заводович («Дистанційна освіта школярів»). Доповідачі з’ясували окремі аспекти організації дослідно-експериментальної роботи в ЗНЗ та змісту представлених експериментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*