Серпнева конференція вчителів української мови і літератури

20 серпня 2015 року було проведено методичну конференцію «Шкільна мовно-літературна освіта 2015: методичне забезпечення та шляхи впровадження інновацій» для методистів РНМЦ, голів районних методичних об’єднань учителів української мови й літератури та вчителів-словесників. Головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України О.Ю.Котусенко розповіла про нормативно-правове забезпечення шкільного викладання української мови та літератури в 2015-2016 н.р. Методичні коментарі до розвантажених навчальних програм з української мови та літератури, а також оновлених програм ЗНО з цих навчальних предметів надав доцент кафедри методики мов і літератури ІППО КУ імені Бориса Грінченка О.М.Авраменко.
О.П.Глазова. Основні задачі медійної освіти: презентація
О.П.Глазова. Робота над відгуком про твір мистецтва із застосуванням елементів медійної освіти (на прикладі кінофільму «Незламна»)
Н.І.Костенко. Плейкаст як засіб візуального й звукового унаочнення до уроків літератури: презентація
Н.В.Михайлова. Практичні поради щодо використання інформаційних технологій на уроках української літератури: презентація
Про інтегрування елементів медійної освіти у зміст шкільного курсу української мови йшлося у виступі доцента DSCN6329кафедри, кандидата педагогічних наук О.П.Глазової. Методичними здобутками поділилися з колегами вчитель української мови та літератури СШ №91 імені М.Рильського Н.І.Костенко та вчитель української літератури ліцею «Наукова зміна» Н.В.Михайлова. На питанні інноваційності навчальних комплектів для школярів та навчально-методичних посібників для вчителів зупинилася заступник головного редактора видавництва «Видавничий дім «Освіта» І.В.Красуцька.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*