Семінар для вихователів ДНЗ

20 березня 2015 року в ДНЗ №590 Оболонського району відбувся науково-практичний семінар «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі з дітьми-логопатами в ДНЗ» для вихователів дошкільних навчальних закладів.
Шляхи реалізації освітньої лінії «Комп’ютерна грамота» Базового компонента дошкільної освіти (2012 р.) розкрила Людмила Іванівна Меленець, старший викладач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.< На створенні умов для впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у дошкільному навчальному закладі зупинилась у своєму виступі Лідія Митрофанівна Бойко, завідувач ДНЗ №590.
Практичну частину заходу, в якій було представлено особливості використання мультимедійних презентацій в освітній роботі з дітьми-логопатами, провела Ірина Юріївна Дем’янчук, учитель-логопед ДНЗ №590.
Педагогічні працівники ДНЗ №590 Оксана Олександрівна Клименко, Наталія Вікторівна Чудовська (лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2012») презентували фрагменти педагогічної роботи з дітьми середнього та старшого дошкільного віку.
Учасники семінару поділилися досвідом роботи з дітьми, що мають вади мовлення, та просвітницької роботи з батьками вихованців щодо створення умов розвитку дитини-логопата в дошкільному навчальному закладі.
Програма семінару
Веб-сайт ДНЗ №590
Л.І.Меленець. Шляхи реалізації освітньої лінії «Комп’ютерна грамота» Базового компонента дошкільної освіти (2012): презентація виступу
Веб-сайт для логопедів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*