Семінар-практикум для вчителів інклюзивних класів ЗНЗ та вихователів інклюзивних груп ДНЗ

МОН України, Департамент освіти і науки, молоді та спорту київської міської ради (КМДА) спільно з ТОВ «Українські центри психологічної допомоги» підготували низку семінарів, метою яких є ознайомлення вчителів інклюзивних класів ЗНЗ та вихователів інклюзивних груп ДНЗ із характеристикою синдромів відхилення в розвитку, причинами виникнення дефіциту розвитку, методами, скерованими на досягнення дітьми позитивних результатів у навчанні. 13-14 січня 2015 року на базі закладу товариства «Українські центри психологічної допомоги» відбувся семінар-практикум «На допомогу інклюзії».
У роботі семінару взяли участь близько 100 вчителів-логопедів, серед них слухачі курсів підвищення кваліфікації ІППО КУ імені Бориса Грінченка, а також вчителі-логопеди закладів МОЗ.
Олена Яковенко про гіперактивних дітей: відео (2 хв.)
Модератор семінару-практикуму, відомий нейропсихолог, директор Центру лікувальної педагогіки Олена Яковенко поділилася з педагогами набутим досвідом. Практичну частину семінару було організовано як виконання в підгрупах систематизованих за рівнем складності практичних вправ і завдань. Упродовж двох днів напруженої роботи вчителі-логопеди отримали чимало методичних рекомендацій, а також потрібних для корекційної роботи матеріалів.
Підсумки семінару-практикуму підбив директор товариства «Українські центри психологічної допомоги».
Центр лікувальної педагогіки «Свідомість»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*