Круглий стіл для вчителів російської мови

11 грудня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено круглий стіл на тему «Методика підготовки до написання твору роздуму» для вчителів російської мови шкіл з російською та українською мовами навчання. Було розглянуто питання формування текстологічних знань та текстотворчих умінь учнів у процесі підготовки до твору-роздуму.
З доповіддю «Методика підготовки до твору-роздуму на морально-етичну тему» виступила Л.В.Давидюк, професор кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова, кандидат педагогічних наук. З досвідом роботи «Формування навичок мовленнєвої діяльності в позаурочній та урочній системі» вчителів ознайомила Т.Г.Горбунова, учитель російської мови гімназії «Інтелект». Велике зацікавлення викликало проведення майстерні творчого письма учителем НВК «Міцва – 613» І.М.Халабаджах. Заняття дало змогу вчителям оволодіти новими прийомами формування в учнів мовленнєвих умінь і навичок.
Програма круглого столу
І.М.Халабаджах. Майстерня ціннісних орієнтацій і творчого письма як форма організації твору-роздуму на патріотичну тему: текст доповіді
Т.Г.Горбунова. Формування навичок мовленнєвої діяльності в позаурочній та урочній системі: текст виступу
Л.В.Давидюк. Методика підготовки до твору-роздуму на морально-етичну тему: презентація
І.М.Халабаджах. Майстерня ціннісних орієнтацій і творчого письма як форма організації твору-роздуму на патріотичну тему: презентація

2 коментарі(в) до Круглий стіл для вчителів російської мови

  1. Валентина Сергіївна сказав:

    Дуже цікава й корисна презентація вчителя Халабаджах І.М., та й ще така патриотична! Обов`язково буду використовувати у своєї практиці. Дякую вчительці за наданий матеріал та бажаю їй нових знахідок та розумних і талановитих учнів. Вдячна колега.

  2. Олена Коротич сказав:

    Не одне покоління грамотних не лише дітей, а й вчителів зростає на посібниках Халабаджах І. М.. Це криниця педагогічного досвіду! Використання сучасних інтерактивних методів навчання, метод проектів, покрокове навчання прийомам викладу зв’язного мовлення, тематичні уроки – все до методичної скарбнички! З великою повагою ставлюся до досвіду Вчитеяі Халабаджах І. М.!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*