Особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

У 2015 році ЗНО відбудеться в квітні – липні: українська мова і література – 24 квітня, решта предметів з 3 по 26 червня, додаткова сесія в липні. Для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.
Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:
Українська мова і література
Історія України
Математика
Біологія
Географія
Фізика
Хімія
Англійська мова
Іспанська мова
Німецька мова
Російська мова
Французька мова
У 2015 році абітурієнти вперше складатимуть тести з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.
Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови зараховуватимуться як результати ДПА.
Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлено «пороговий бал», тобто та кількість тестових балів, яку повинен набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Учасники тестування, які не подолають «поріг», не зможуть використати результат ЗНО з цього предмета для вступу до ВНЗ.
Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь в конкурсному відборі при вступі на навчання.

ЗНО-2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*