Засідання Вченої ради ІППО 23 жовтня 2014 року

23 жовтня 2014 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Після обговорення звіту про роботу Вченої ради упродовж минулого начального року було затверджено план роботи на 2014-2015 н.р.
Заступник директора з навчально-методичної роботи О.В.Кочерга представив перші результати підвищення кваліфікації педагогів на основі персоніфікованої діагностики їхніх професійних потреб.
Про результати моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в ЗНЗ м. Києва, що був проведений у 2013-2014 н.р., доповіла завідувач НМЦ гуманітарної освіти та виховання Т.І.Свирська. Завідувач НМЦ природничо-математичної освіти і технологій І.О.Філоненко розкрила особливості організації превентивного виховання дітей і підлітків у навчальних закладах м. Києва.
До складу методистів-кореспондентів НМЦ гуманітарної освіти та виховання було зараховано вчителя музики СШ І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови №312 Деснянського району м. Києва Т.В.Трокай.
План роботи Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка в 2014-2015 н.р.

Т.І.Свирська. Результати моніторингового дослідження стану позашкільної освіти та позакласної роботи в ЗНЗ м. Києва

І.О.Філоненко. Про розвиток превентивної освіти та виховання в ЗНЗ м. Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*