Семінар для вчителів російської мови ЗНЗ

30 вересня 2014 року було проведено семінар «Методичні підходи до викладання російської мови в 6 класі за новими підручниками», учасниками  якого були 35 учителів російської мови шкіл із російською та українською мовами навчання. Велике зацікавлення викликала доповідь професора кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова Л.В.Давидюк. Доповідач розповіла про комунікативно-діяльнісний підхід у навчанні мови  за новими підручниками. Особливу увагу  було звернуто на патріотичне спрямування дидактичного матеріалу підручників «Російська мова» для учнів 6 класу.
З методикою опрацювання навчальних текстів за новими підручниками словесників ознайомила вчитель гімназії №136 Т.А.Борзенкова. Вона поділилася досвідом створення та використання на різних етапах уроку російської мови мультимедійних презентацій.
Про роль підручника в розвитку інтелектуального і творчого потенціалу шестикласників йшлося у виступі методиста російської мови та літератури НМЦ гуманітарної освіти та виховання Т.Т.Подолинної.
Програма семінару
Л.В.Давидюк. Патріотичне виховання на уроках російської мови: презентація
Т.А.Борзенкова. Презентація як спосіб представлення навчальної інформації на різних етапах уроку російської мови: презентація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*