Відбулася конференція для вчителів російської мови та літератури

26 серпня 2014 року в СШ №57 було проведено науково-методичну конференцію «Шляхи реалізації завдань шкільної мовно-літературної освіти», учасниками якої стало понад 200 вчителів російської мови та літератури. З рекомендаціями МОН України щодо викладання російської мови та літератури в 2014-2015 н.р. педагогів ознайомила науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Ж.О.Кошкіна.
Програма конференції
Ж.В.Клименко. Методичні рекомендації до підручника для 6 класу «Інтегрований курс «Література» (російська та світова)»: текст виступу
Л.В.Давидюк. Роль підручника в упровадженні інноваційних технологій навчання російської мови: презентація
О.О.Ісаєва. Креолізований текст на уроках літератури як засіб активізації читацької діяльності учнів: презентація
В.Є.Дзюбко. Урок-гра «Долаймо вершину»: презентація
О.Л.Федкевич. Оцінювання результатів навчання російської мови та інших мов національних меншин: презентація
Велике зацікавлення викликали виступи завідувача кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова О.О.Ісаєвої («Розвиток емоційного інтелекту на уроках інтегрованого курсу «Література») та професора кафедри методики викладання російської мови та світової літератури НПУ ім. М.П.Драгоманова Л.В.Давидюк («Роль підручника в упровадженні інноваційних технологій навчання російської мови»). Досвідом використання дидактичних ігор у процесі навчання російської мови поділилася вчитель Кловського ліцею №77 В.Є.Дзюбко.
Після пленарного засідання для вчителів ЗНЗ з російською мовою навчання було організовано круглий стіл «Викладання інтегрованого курсу «Література»: інновації і традиції» (науковий керівник – Ж.В.Клименко). Було обговорено методи та технології навчання інтегрованого курсу «Література» в 6 класі.
Для вчителів російської мови шкіл з українською мовою навчання було проведено круглий стіл «Російська мова в поліетнічному просторі: моделі організації навчання» (науковий керівник – О.Л.Федкевич). У процесі дискусії вчителі обговорили сучасні підходи до викладання російської мови відповідно до варіантів програм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*