Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників 2016-2017 н.р.

schedule-2310[1]

У 2016-2017 н.р. курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників розпочинають роботу о 13:00 за адресою: м.Київ, проспект П.Тичини, 17.
Початок занять обов’язкової частини (5 днів) – о 13:00. Розклад буде розміщено в холі Інституту.
Початок вибіркових занять (очна форма) о 14:30 (крім виїзних заходів), місце проведення зазначено у направленні. У випадку, якщо в направленні не зазначено адреси, заняття відбуватимуться в корпусі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (м.Київ, проспект П.Тичини, 17).
Для відвідування курсів слухач повинен мати при собі Направлення, завірене підписом та печаткою керівника навчального закладу, що направляє на курси. Слухачі, які не матимуть направлень, не будуть допущені до занять.
Довідки за телефоном: (044) 553-16-29
Інформація щодо заходів у дистанційному форматі (дистанційне навчання)

Увага! На запитання: “Коли починаються заняття в групі?” або “Коли закінчуються пари…” адміністратори порталу відповідей не надають!

26 коментарі(в) до Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників 2016-2017 н.р.

 1. Левицька Олена коментує:

  Доброго дня,

  підскажіть будь ласка, о котрій годині почнуться заняття в группі ДШО1-01/02, термін навчання з 05.09. по 09.09.2016 року?

  Оголошення стосовно початку занять о 12.30 є актуальним?

 2. Вікторія коментує:

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, як я маю дізнатися, хто куратор групи ПМ03-04, як з ним зв’язатися?

 3. Ірина коментує:

  Доброго дня,

  Підкажіть будь ласка, яким чином проходитимуть дистанційні курси. Чи є конкретний час початку, чи завдання можна буде виконувати у зручний для слухачів час? Для проходження дистанційних курсів потрібно їхати на Тичини чи можна пройти на домашньому чи шкільному комп’ютер, і як тоді бути з направленням?

  Дякую

 4. Хардіна Наталія коментує:

  скажіть, будь-ласка, як буде здійснюватись дистаційна форма навчання? Як куратор зможе відстежити чи проходив слухач дистанційну форму навчання, і поставити свій підпис? Дякую за відповідь.

 5. Ірина коментує:

  підскажіть будь-ласка, о котрій годині відбудеться дистанційна лекція в групі ФЛ01-10, термін навчання з 5.09 по 9.09 2016 року?

 6. Тамара коментує:

  Доброго Вам дня! Де можна ознайомитись з вимогами до виконання письмового завдання (проекту, розробки): шрифт. інтервал, поля и т.ін.?

 7. Дана коментує:

  Скажіть, будь-ласка, якщо на час проведення дистанційного та очного модулів слухач хворів і не міг його виконувати/бути присутнім, який його порядок дій?

 8. Валентина Іванівна Єрьоменко (В) коментує:

  Підкажіть, будь ласка, де можна знайти тему для самостійної роботи з модуля СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОННИЙ УРОК (для вчителів – предметників ). Чи вчитель може самостійно взяти тему?
  Дякую.

  • Інститут Інститут коментує:

   Теми та завдання до самостійних робіт зазначені на сторінках відповідних модулів. Якщо завдання не передбачає конкретної теми – учитель обирає тему на власний розсуд.
   Для зручності також подані електронні пошти тьюторів, куди можна написати запитання, що стосуються змісту модуля та завдань!

 9. Вячеслав коментує:

  Доброго вечір,

  Підкажіть будь ласка, яким чином проходить дистанційні курс навчальної групи ПМ07-01, за темою “Педагогічна майстерність вчителя в сучасних фільмах про школу”

  • Інститут Інститут коментує:

   Дистанційне навчання на курсах підвищення кваліфікації здійснюється шляхом опрацювання слухачами модулів вибіркової частини.
   Слухач заходить на обраний (зареєстрований) модуль самостійно та опрацьовує запропоновані тьютором завдання.
   За зміст модулів та завдань відповідає тьютор (викладач) даного модуля, контакти дивіться на сторінці модуля!

 10. Любов коментує:

  підскажіть будь-ласка, як і де зареєструвати медсестру школи на курси підвищення кваліфікації

  • Інститут Інститут коментує:

   Реєстрація слухачів на курси підвищення кваліфікації до ІППО вже завершена! Місцеві управління освіти вже передали нам накази на підвищення кваліфікації педпрацівників за кошти держбюджету.
   Довідки за тел. (044) 553-16-29 – Навчальний відділ.

 11. Наталія коментує:

  Чи можна замінити один дистанційний модуль іншим? Якщо так, як це зробити?

  • Інститут Інститут коментує:

   Зміни в індивідуальних навчальних планах слухачів можливі лише за погодженням керівництва навчального закладу (на підставі офіційного клопотання) та за умови наявності місць при реєстрації на той чи інший модуль.

 12. Мар'яна Гаврилюк коментує:

  Доброго вечора.
  Я не можу зайти в свій кабінет для проходження дистанційного навчання.
  Як мені відновити свій профіль?

  • Інститут Інститут коментує:

   Будь ласка уважно прочитайте інструкцію користувача порталу ДН!
   Інструкція розміщена в верхній частині сайту! Там зазначено контакти для відновлення профілю користувача!

 13. Алла Нікітіна коментує:

  Добрий день. Підкажіть, будь ласка, коли починаються заняття в групі ПЧО1-17/18 , термін навчання 16.01.2017-20.01.2017. Дякую за допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*