Навчальний тренінг для психологів столиці

29 травня 2014 року на базі готелю «Україна» було проведено восьмигодинний навчальний тренінг «Основи першої психологічної допомоги дітям, що пережили психотравмуючу подію». Учасники тренінгу – психологи системи освіти столиці, психологи Майдану, дитячі медичні психологи. Організатори тренінгу – громадська організація «Українська асоціація фахівців із подолання наслідків психотравмуючих подій», Світовий Конгрес Українців спільно з НМЦ практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка та американська організація the Disaster Mental Health Group.
Світовий Конгрес Українців
Тренінг провели американські психологи Шерон Стефан та Джефрі Бостик, які мають значний досвід роботи з дітьми та студентами, що пережили психологічну травму.
Учасники тренінгу здобули необхідні знання з травмо-фокусованої когнітивно-поведінкової терапії (ТФ-КПТ) та набули практичних навичок, необхідних для роботи з посттравматичними стресовими розладами в дітей та підлітків.
Інформація про тренера
Шерон Стефан – доктор філософії в галузі клінічної психології з Університету штату Меріленд. Пройшла клінічну ординатуру і дворічну докторантуру в Університеті штату Меріленд, Центрі психічного здоров’я (CSMH).
Нині співдиректор CSMH і ад’юнкт-професор кафедри психіатрії. Профіль її діяльності – дослідницька праця. Бере участь у кількох федеральних проектах, у тому числі NIH R01 з поліпшення якості психічного здоров’я NIH-центру психічного здоров’я в педіатричних установах первинної медичної допомоги. Доктор Стефан – головний дослідник UMB, працює в багатьох державних програмах оцінки та підтримки психічного здоров’я дітей молодшого шкільного віку. Консультант Державного департаменту освіти штату Меріленд з питань психічного здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*