Медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників

«Не живіть сподіваннями! Візьміть і зробіть щось варте уваги! Керуючись цим гаслом, учителі світової літератури київських ЗНЗ, які є учасниками творчої групи ІППО КУ імені Бориса Грінченка, започаткували медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників. Ініціатива належить Ірині Мегедь (Технічний ліцей) та Тетяні Кочубейник (СШ № 49).
Усіх охочих ділитися цікавими ідеями й повсякчас творити закликаємо долучитися до проекту! Сподіваємося, проект сприятиме розвиткові в усіх – школярів і вчителів – «Навичок ХХІ століття». Умови проекту розміщено на спеціально створеному сайті.
Медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком»
У кожній секунді життя – незчисленна множина чудесних можливостей.
Для того, щоб творити, треба мати бажання, креативність і працездатність.
Усе це притаманне вчителям світової літератури ЗНЗ Києва, що беруть участь у роботі творчих груп і педагогічних майстерень ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Їм властиве бажання жити наповненим життям та вміння реалізовувати себе в різних напрямах – музиці, літературі. У роботі вони використовують розроблені Іриною Юсипович та Аллою Бучмою (гімназія «Троєщина») мультимедійні бібліотеки для вчителя; методичні розробки Валерія Шторліна (гімназія «Києво-Могилянський колегіум») та Ірини Жеміоніс (Економіко-правовий ліцей); відвідують педагогічні майстерні Ірини Мегедь, Ольги Невмержицької (гімназія №143), Оксани Маслюк (ССЗШ № 277).
Ви народились унікальними. Не перетворюйтеся на стандарт!
Кожен учитель – особистість з виваженою життєвою позицією, професіонал, небайдужий до своєї справи. Кожен учитель – індивідуальність.
Учасники творчих груп – це множина індивідуальностей, які складають портрет київського вчителя світової літератури.
Успіх подібний до приставленої до стіни драбини, і ще нікому не вдалося піднятися нею нагору, тримаючи руки в кишенях.
Коли в одному місці збираються сповнені креативних ідей однодумці, будь-яка справа приречена на успіх. Можливо, через це своєрідною емблемою творчих учителів світової літератури Києва стала літографія Моріса Ешера «Руки, що малюють» (на фото).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*