Інститут післядипломної педагогічної освіти

ippo_logo

DOCENDO DISCIMUS  –   НАВЧАЮЧИ,  ВЧИМОСЯ

Інститут післядипломної педагогічної освіти було створено у  вересні 2007 р. на базі факультету підвищення кваліфікації Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка.

Місія ІППО – забезпечення готовності педагогічних працівників столиці до повної професійної самореалізації через досягнення ними високого науково-методичного рівня.

Ціль ІППО – організація безперервного фахового розвитку педагогів на основі сучасних професійних стандартів і вимог, а також індивідуальних потреб кожного.
Щорічно в ІППО КУ імені Бориса Грінченка підвищують кваліфікацію понад  6000 педагогічних і керівних працівників ЗНЗ м.Києва, різних регіонів України, працівників навчальних закладів близького й далекого зарубіжжя.