Трухан Олександр Феодосійович, доцент кафедри

кандидат педагогічних наук

Телефон: +38 (044) 553-98-01
E-mail: o.truhan@kubg.edu.ua

Трухан Олександр Феодосійович, доцент кафедри, кандидат педагогічних наук. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка та аспірантуру КМПУ ім. Б.Д.Грінченка. Стаж роботи в школі понад 15 років. Член конкурсної комісії МОН України з історії. Автор трьох посібників з історії України, понад 15 статей з методики навчання історії.
Пройшов навчання за програмою майстер-класів «Інтерактивні форми навчання дорослих», «Методика викладання курсу «Основи інформаційно-комунікаційних технологій».
На курсах підвищення кваліфікації педагогів викладає модульні курси з методики навчання історії та використання інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, зокрема з упровадження в навчально-виховний процес технологій Smart.
Коло наукових зацікавлень:
застосування інформаційних технологій у шкільній освіті;
запровадження програми Smart bridgit у систему післядипломної освіти;
теоретико-методичні засади організації сучасного уроку історії;
інтерактивні технології навчання історії;
застосування методу проектів на уроках історії;
методичне забезпечення роботи з підручником та ДМК на уроках історії;
участь у міжнародних освітніх проектах як засіб оптимізації навчально-виховного процесу на уроках історії;
розвиток професійних компетентностей учителя історії.