Меленець Людмила Іванівна, доцент кафедри

кандидат педагогічних наук

Телефон: +38 (044) 553-39-86
E-mail: l.melenets@kubg.edu.ua

Меленець Людмила Іванівна, старший викладач кафедри.
Закінчила Путивльське педагогічне училище ім. С.Руднєва (з відзнакою) та Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького. Навчається в аспірантурі при КУ імені Бориса Грінченка.
Має понад 10 друкованих праць. Автор навчального посібника «Дитячий садок. Накази з організаційної діяльності». Пройшла підготовку під час семінару-тренінгу “Плануємо, готуємо і проводимо інтегроване заняття”, тренінг з підготовки викладачів-тренерів за програмою “Професійна діяльність педагога дошкільного навчального закладу в контексті проблеми ВІЛ/СНІД”, курс у системі підготовки інструкторів для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання, курс підготовки на семінарі по шкільній програмі превентивної освіти “Корисні звички” та “Цікаво про корисне” для учнів початкової школи ЗНЗ.
Викладає такі навчальні курси:
Формування в дошкільників уявлень про час.
Ознайомлення дошкільників з мистецтвом скульптури.
Професійна діяльність педагога дошкільного навчального закладу в контексті проблеми ВІЛ/СНІД.
Адаптація дітей до умов навчального закладу.
Наказ як вид управлінського спілкування.