Проведено конференцію для класних керівників 6-х класів

28 серпня 2014 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено серпневу методичну конференцію «Робота класного керівника шостого класу у світлі сучасних вимог до навчально-виховного процесу».
Під час проведення конференції було висвітлено питання нормативно-методичного забезпечення виховного процесу класного колективу (С.В.Савченко, методист НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка), вікових та психологічних особливостей учнів 6-х класів (О.А.Хоменко, методист НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка), використання інноваційних технологій в організації виховної роботи класного колективу (з досвіду роботи класного керівника ліцею №171 «Лідер» Печерського району А.О.Костенко), формування читацьких інтересів шестикласників (О.Є.Матвійчук, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук).
Програма конференції
О.С.Матвійчук. Формування читацьких інтересів учнів шостих класів: матеріали для класного керівника
С.В.Савченко. Нормативно-методичне забезпечення виховного процесу класного колективу: презентація
О.А.Хоменко. Вікові та психологічні особливості учнів 6-х класів: презентація